Rüyada dayı hanımı görmek

Rüyada dayı hanımı görmek dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, bir sebeple kendisini çok üzeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada dayı hanımı gördüyseniz:

  • Maddi konularda küçük bir şansı yakalayabilirsiniz.

Rüyada dayı hanımı görmek acı veren kazalara, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına yorulur.

Rüyada hanımı dövmek helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada başbakan hanımı görmek herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine alamet etmektedir.

Rüyada hanımı görmek belalı kimselerle karşılaşacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına işaret eder.

Rüyada amca hanımı görmek maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına, kendini beğenmiş tavırlar nedeniyle iş yerinde kimse tarafından sevilmeyen kişinin bir süre sonra işinden atılması ya da ihtar almasıyla moralsiz bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yenge ve dayı görmek işlerin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, yeni maddi kapıların size açılacağın inanılır.

Rüyada dayı kızını görmek kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, borcunu ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada dayı eli öpmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments