Rüyada dağda mahsur kalmak

Rüyada dağda mahsur kalmak çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına ve çok üzüleceğine, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına delalet eder.

Rüyada dağda mahsur kalmak gördüyseniz:

  • Güvenebileceğiniz kişilere yakın durun.

Rüyada dağda mahsur kalmak kazancın yetmez olacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yolda mahsur kalmak sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada balkonda mahsur kalmak hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüyada çatıda mahsur kalmak sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine tabir olunur.

Rüyada yüksekte mahsur kalmak uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir odada mahsur kalmak elindeki işi rayına oturtacağına, gönlünün ferahlayacağına rivayet eder.

Rüyada yüksek yerde mahsur kalmak bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizin ortasında mahsur kalmak iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments