Rüyada dağ ve kayalık görmek

Rüyada dağ ve kayalık görmek kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, duyguların karşılık bulacağına, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, eve huzur dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada dağ ve kayalık gördüyseniz:

  • Herkesin kendi görüşünün veya davranışının doğru olduğu konusunda ısrarcı olması olayların büyümesi anlamı taşıyabilir.

Rüyada dağ ve kayalık görmek sıhhat ve moral bulacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kayalık dağ görmek bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine işarettir.

Rüyada dağ kayalık görmek atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine inanılır.

Rüyada kayalık denizde yüzmek ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına delalettir.

Rüyada taşlık kayalık görmek kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine yorulur.

Rüyada kayalık tepe görmek sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada deniz ve kayalık görmek ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada deniz kenarında kayalık görmek yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, kimseye borçlanmayacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments