Rüyada çok kavun görmek

Rüyada çok kavun görmek işsizin iş bulacağına, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, iş için gurbete gidileceğine inanılır.

Rüyada çok kavun gördüyseniz:

  • Düzenlemeler getiren önermeleriniz veya niyetiniz, karşı taraf tarafından tam da söylediğiniz şekilde anlaşılmayabilir.

Rüyada çok kavun görmek lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder.

Rüyada çok tatlı kavun yemek hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kavun sevmek aldığı güzel haberin kısa süreceğine, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kavun vermek insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına alamet eder.

Rüyada kavun görmek geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına tabir olunur.

Rüyada kavun taşımak emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına işaret eder.

Rüyada kavun dikmek işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına işarettir.

Rüyada kavun bahçesi görmek kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, maddi olarak kötü bir karara varılacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments