Rüyada çok giysi görmek

Rüyada çok giysi görmek yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, keder yaşayacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına tabir olunur.

Rüyada çok giysi gördüyseniz:

  • Ufak tefek maddi şanslar ya da karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Rüyada çok giysi görmek herkesin dikkatinin çekileceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına inanılır.

Rüyada giysi değiştirmek maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada giysi almak yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine delalettir.

Rüyada giysi giymek elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada giysi vermek kazançsız işler peşinde olmaya, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı giysi almak insanlara ilim irfan aşılayacağına, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, ticaret sektörüne atılacağına tabir olunur.

Rüyada hediye giysi almak eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, geçim derdi çekeceğine inanılır.

Rüyada katlanmış giysi görmek bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments