Rüyada çok alışveriş yapmak

Rüyada çok alışveriş yapmak maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine, rüya sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, kendi işinin sahibi olacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına delalet eder.

Rüyada çok alışveriş yapmak gördüyseniz:

  • Tehlikeli bir durumda kalmamak için, bazı kişilerle ya da gerçek hayatla dürüst olmayan yollarla bağlantı kurmaktan ya da duyumlara göre hareket etmekten kaçınmalısınız.

Rüyada çok alışveriş yapmak hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok fazla alışveriş yapmak zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine delalettir.

Rüyada annemle alışveriş yapmak kendine döneceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine alamet eder.

Rüyada alışveriş arabası görmek iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kabede alışveriş yapmak gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada veresiye alışveriş yapmak aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eve alışveriş yapmak ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada alışveriş mağazası görmek arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına ve aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments