Rüyada çocuğunun kilo aldığını görmek

Rüyada çocuğunun kilo aldığını görmek büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, güzel günlerin kapıda olacağına, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına yorulur.

Rüyada çocuğunun kilo aldığını gördüyseniz:

  • Bazı durum veya olayları ihtiyaçlarınıza göre yönlendirmeniz durumunda istediğiniz şeyleri yapmanız veya elde etmeniz daha kolay olabilir.

Rüyada çocuğunun kilo aldığını görmek kötü günlerin geride kalacağına, sorunların yakında son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin kilo aldığını görmek çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine yorulur.

Rüyada sevgilinin kilo aldığını görmek kötü ve tatsız sözler işiteceğine, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada yakınının kilo aldığını görmek başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, hayal edilenlere ulaşılamayacağına inanılır.

Rüyada eşinin kilo aldığını görmek sorunların tek kalemde silineceğine, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin kilo aldığını görmek zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına işarettir.

Rüyada çok kilo aldığını görmek hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün kilo aldığını görmek durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilara

Rüyada oglumun kafasının şiştigini gördüm birde oglum ve kızım çok kilo almışlardı