Rüyada çocuğunu yitirmek

Rüyada çocuğunu yitirmek bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, ön plana çıkacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunu yitirmek gördüyseniz:

  • Baskı altında yanlış adımlar atabilirsiniz.

Rüyada çocuğunu bırakmak barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına delalettir.

Rüyada çocuğunu saklamak hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunu vermek sakınılan bir şeye nazar değeceğine, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunu evlendirmek maddi kriz yaşanacağına, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına inanılır.

Rüyada çocuğunu yıkamak kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine yorulur.

Rüyada çocuğunu uyutmak atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunu doğurmak yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunu yitirmek çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments