Rüyada çocuğunu diri diri gömmek

Rüyada çocuğunu diri diri gömmek bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, sebep olacağına, allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, ilişkiye huzurun geleceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada çocuğunu diri diri gömmek gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilir veya yaşadığınız kişiler ilişkilerinizi rahatlatacak adımlar atabilirsiniz.

Rüyada çocuğunu diri diri gömmek talihinin artacağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine delalettir.

Rüyada kendini diri diri gömüldüğünü görmek rütbenin yükseleceğine, kırılan kalplerin barışacağına yorulur.

Rüyada birini diri diri toprağa gömmek zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada diri diri mezara girmek sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına delalet eder.

Rüyada bir insanı diri diri gömmek eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin diri diri gömüldüğünü görmek iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına ve kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini diri diri mezarda görmek sıkıntılarını üzerinden atacağına, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına alamet eder.

Rüyada diri diri yanmak yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments