Rüyada civciv yıkamak

Rüyada civciv yıkamak hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada civciv yıkamak gördüyseniz:

  • Edineceğiniz bilgilerin ilk elden olmasına önem vermelisiniz.

Rüyada civciv kesmek içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, sürekli ağlamaklı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada civciv sevmek zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına tabir olunur.

Rüyada civciv tutmak sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada civciv büyütmek büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine alamet eder.

Rüyada civciv pişirmek evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine alamet eder.

Rüyada civciv yıkamak hayıflanacağına, gelirin tükeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada mor civciv görmek iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, onu hayallerine kavuşturacağına delalettir.

Rüyada civciv hediye almak tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments