Rüyada civciv satmak

Rüyada civciv satmak anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına, tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine delalet eder.

Rüyada civciv satmak gördüyseniz:

  • Zorlama ya da baskı uygulanması gereken bir yer varsa, çekinmeden o noktadan giriş yapabilirsiniz.

Rüyada civciv emzirmek işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına, herkesin takdirinin toplanacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine işaret eder.

Rüyada civciv yakalamak dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada civciv olmak yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada civciv almak etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, bu yüzden çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, sözler sarf edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada civciv kovalamak rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, hayatında yeni ufuklar açacağına yorulur.

Rüyada civciv satmak sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına delalettir.

Rüyada civciv çıkarmak sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine delalettir.

Rüyada civciv yemek teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments