Rüyada çiş yapıldığını görmek

Rüyada çiş yapıldığını görmek hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, başka insanları aldatmasına engel olacağına, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına, insanların hayır dualarını alacağına rivayet eder.

Rüyada çiş yapıldığını gördüyseniz:

  • İnandığınız bir konuya her şeyinizle adapte olmalısınız.

Rüyada çiş yapıldığını görmek elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine, birçok iş kapısının açılacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine alamet eder.

Rüyada eve çiş yapıldığını görmek maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada üzerine çiş yapıldığını görmek hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine alamet etmektedir.

Rüyada üstüne çiş yapıldığını görmek hatalı ve kusurlu işler yapacağına, başkalarının hakkına giz dikip, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına rivayet eder.

Rüyada banyo yapıldığını görmek maddi sorumluluklarının artacağına, hafifleyeceğine, huzura kavuşacağına delalettir.

Rüyada darbe yapıldığını görmek rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turşu yapıldığını görmek bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçın yapıldığını görmek eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments