Rüyada çiçekli başörtüsü görmek

Rüyada çiçekli başörtüsü görmek askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, hedeflerine yaklaşacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, ailesini kaybedeceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, her anlamda şifa bulmaya, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine tabir olunur.

Rüyada çiçekli başörtüsü gördüyseniz:

  • Sizin açınızdan olumlu sonuçlanacak birçok farklı olayla karşılaşacaksınız.

Rüyada çiçekli başörtüsü görmek sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına ve atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada başörtüsü bağlayamamak güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, elinin de bollaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başörtüsü vermek yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başörtüsü takamamak bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine işarettir.

Rüyada yırtık başörtüsü görmek doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, duaların allah katında karşılığını bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kahverengi başörtüsü takmak onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı başörtüsü takmak maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pembe başörtüsü takmak sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, cebine giren paranın gittikçe azalacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments