Rüyada çiçek resmi çizmek

Rüyada çiçek resmi çizmek eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çiçek resmi çizmek gördüyseniz:

  • Aşırılıklar sorunlara neden olabilir.

Rüyada çiçek resmi çizmek eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, arzuların yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada çiçek resmi görmek saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine yorulur.

Rüyada çiçek resmi yapmak yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada ev resmi çizmek kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, dertlerin günden güne daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada aslan resmi görmek işten güçten elini eteğini çekeceğine, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine tabir olunur.

Rüyada fil resmi çizmek çok büyük kazanç sağlanacağına, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine yorulmaktadır.

Rüyada balina resmi görmek geçim derdinin de ortadan kalkacağına, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına işaret eder.

Rüyada yüz resmi görmek insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments