Rüyada çeşmeden su vermek

Rüyada çeşmeden su vermek sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, güzel bir hayat geçireceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına rivayet eder.

Rüyada çeşmeden su vermek gördüyseniz:

  • Karışık durumların ortasında getireceğiniz çözümler, yaratıcılığınızın da artması anlamına gelebilir.

Rüyada çeşmeden su vermek örnek insan olacağına, belalara denk gelmeyeceğine yorulur.

Rüyada çeşmeden el yıkamak rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, kişinin her daim iyi anılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çeşmeden su içmek aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine rivayet eder.

Rüyada çeşmeden su doldurmak kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına rivayet eder.

Rüyada çeşmeden yüzünü yıkamak yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada çeşmeden su aktığını görmek çok büyük bir işin başına getirilmeye, neşesini hiç kaybetmeyeceğine delalet eder.

Rüyada çeşmeden testiye su doldurmak elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, yaşam standartlarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada çeşmeden bardağa su doldurmak yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments