Rüyada cennette annesini görmek

Rüyada cennette annesini görmek sıkıntılarından arınacağına, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, kolaylıklarla karşılaşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, mal ve mülk sahibi olmaya, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına yorulur.

Rüyada cennette annesini gördüyseniz:

  • Evle ilgili bütçenizi dengelemenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada cennette annesini görmek güllük gülistanlık olacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına delalet eder.

Rüyada annesini cennette görmek daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cennette ev görmek atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına delalettir.

Rüyada cennette su içmek işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cennette köşk görmek ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına inanılır.

Rüyada cennette gezmek sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına inanılır.

Rüyada cennette uçmak hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine rivayet eder.

Rüyada cennette birini görmek kavgalı durumların nihayete ereceğine, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments