Rüyada cennet kokusunu hissetmek

Rüyada cennet kokusunu hissetmek sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, kolay ve zevkli hale geleceğine, kazançlı işlere gireceğine, elinin bolluğa kavuşacağına yorulur.

Rüyada cennet kokusunu hissetmek gördüyseniz:

  • Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen gtmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz.

Rüyada cennet kokusunu hissetmek doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cennet kokusunu almak ona yardımcı olacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada cennet kokusunu duymak yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine delalettir.

Rüyada sevdiğinin kokusunu hissetmek ters giden işlerin de düzeleceğine, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin kokusunu hissetmek asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin kokusunu duymak yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine delalettir.

Rüyada cennetin kokusunu almak helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına delalettir.

Rüyada birinin kokusunu içine çekmek kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments