Rüyada cami avlusunda bulunmak

Rüyada cami avlusunda bulunmak sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, düşmanlar ile mücadele edeceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada cami avlusunda bulunmak gördüyseniz:

  • Harekete geçmeniz durumunda hedeflerinize ulaşabileceksiniz.

Rüyada cami avlusunda su görmek uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada cami avlusunda görmek hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada cami avlusunda bulunmak kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, karanlık kişilerle muhatap olacağına delalettir.

Rüyada cami avlusunda namaz kılmak onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüyada cami avlusunda abdest aldığını görmek kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada cami avlusunda su içmek zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların artacağına, zor günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada cami avlusunda cenaze görmek çıkmaza gireceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada cami avlusunda güvercin görmek sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hayallere kavuşulacağına, sevinçli haberler alınacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments