Rüyada burun sümüğü görmek

Rüyada burun sümüğü görmek her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, sıkıntıların aşılacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına işaret eder.

Rüyada burun sümüğü gördüyseniz:

  • Dış etkilere fazla yüz vermezseniz size karşı yürütülen düşmenlık ya da kıskançlıklar sonuçsuz kalacaklardır.

Rüyada burun sümüğü görmek zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına işarettir.

Rüyada burun sümüğü temizlemek sıkıntıya düşeceğine, şükür içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada sümüğü akmak işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine işaret eder.

Rüyada burnundaki sümüğü temizlemek işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına inanılır.

Rüyada bebek sümüğü görmek yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada burun silmek kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, hasadının tarlasında kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada burun kesmek kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına inanılır.

Rüyada burun kaşımak maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments