Rüyada bulanık suda kalmak

Rüyada bulanık suda kalmak hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, hayırlı ve güzel olacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, bu sorunun adından kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına tabir olunur.

Rüyada bulanık suda kalmak gördüyseniz:

  • Sözlerinizin arkasında durmanız gerekiyor.

Rüyada bulanık suda kalmak yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada birini bulanık suda görmek ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, ilerleyemeyeceğine, hep yerinde sayacağına yorulur.

Rüyada bulanık suda balık yakalamak uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada eşini bulanık suda görmek rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına işarettir.

Rüyada bulanık suda timsah görmek daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada bulanık suda abdest almak bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada bulanık suda yüzdüğünü görmek eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bulanık suda boğulan birini kurtarmak çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments