Rüyada boyunu uzun görmek

Rüyada boyunu uzun görmek çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, yalnız kalınacağına, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada boyunu uzun gördüyseniz:

  • Bazı konularda samimi davranmayabilirsiniz.

Rüyada boyunu uzun görmek insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, maneviyatını daha ön planda tutacağına delalettir.

Rüyada ölünün boyunu uzun görmek huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya rivayet eder.

Rüyada birinin boyunu uzun görmek elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşının boyunu uzun görmek sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada sevdiğinin boyunu uzun görmek parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının boyunu uzun görmek bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, kolaylık sağlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada bir kişinin boyunu uzun görmek karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine yorulur.

Rüyada birinin boyunu çok uzun görmek karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm rüyamda boyum çok uzamış şaşırıyorum.Sonra yolculuga çıkıyoruz yol kenarında namaz kılıyorum hayır olsun inşallah

Betül

Allah razı olsun çok teşekkür ederim