Rüyada boyundan öpülmek

Rüyada boyundan öpülmek endişelerin sona ereceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada boyundan öpülmek gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmanız durumunda ilişkilerinizi dengede tutabilirsiniz.

Rüyada boyundan öpülmek sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına yorulur.

Rüyada boyundan iğne vurulmak sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, hayatının güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birini boyundan öpmek sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada biri tarafından boyundan öpülmek böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada boyundan ısırılmak rüya sahibinin kazancının artacağına, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin boyundan öpmek haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada boyundan vurulmak yaşamını kolaylaştıracağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına delalettir.

Rüyada boyundan öpmek başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments