Rüyada börek saklamak

Rüyada börek saklamak özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, her attığı adımı paraya çevireceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, kişinin zor günlerden geçeceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine inanılır.

Rüyada börek saklamak gördüyseniz:

  • Rölatif olarak çözülen acil bir sorun aslen ortadan kalkmamış olabilir veya sizin bir sorunu geçici olarak da olsa çözmeniz gerekebilir.

Rüyada börek almak uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, istenmeyen olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada su börek görmek şanssızlığının ortadan kalkacağına, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine işaret eder.

Rüyada börek saklamak hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada börek pişirmek sorunlarının artacağına, bereketin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada fırından börek almak alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine börek görmek hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, uzaktan haberler işiteceğine işaret etmektedir.

Rüyada haşhaşlı börek yemek herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, işlerinin günden güne azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada pasta börek görmek işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments