Rüyada bıyığın kesildiğini görmek

Rüyada bıyığın kesildiğini görmek hoşluklarla karşılaşacağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, akrabayla araya mesafe konulacağına, ticaret hayatına atılacağına, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada bıyığın kesildiğini gördüyseniz:

  • Beklediğiniz paraya kavuşabilir veya yüklü miktarda para ödemesi yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada bıyığın kesildiğini görmek yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bıyığın beyazladığını görmek çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada koyun kesildiğini görmek kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada boğazını kesildiğini görmek sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına tabir olunur.

Rüyada ayak kesildiğini görmek ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağacının kesildiğini görmek etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçının kesildiğini görmek istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada domuzun kesildiğini görmek karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına ve şansın da her zaman arkasından geleceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments