Rüyada birisine sarıldığını görmek

Rüyada birisine sarıldığını görmek hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, insanları kıracağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine işarettir.

Rüyada birisine sarıldığını gördüyseniz:

  • İlham verici fikirler yaratıcılığınızı ortaya koymanızı sağlayabilir.

Rüyada birisine sarıldığını görmek kazancını arttıracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, büyük aksilikler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen birisine sarıldığını görmek çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine ve huzura kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sarıldığını hissetmek büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine işarettir.

Rüyada kediye sarıldığını görmek içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada havluya sarıldığını görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, her anlamda feraha kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocasının sarıldığını görmek iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına tabir olunur.

Rüyada birilerinin sarıldığını görmek gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekileceğine, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin sarıldığını görmek üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, arkadaşlarla aranın bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments