Rüyada birisi tarafından yaralanmak

Rüyada birisi tarafından yaralanmak kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birisi tarafından yaralanmak gördüyseniz:

  • Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var.

Rüyada birisi tarafından kıskanılmak kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, özel hayatının da yolunda gideceğine delalettir.

Rüyada birisi tarafından beğenilmek hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına rivayet eder.

Rüyada birisi tarafından gıdıklanmak hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada birisi tarafından yaralanmak hiç istemediği işlere gireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına delalet eder.

Rüyada birisi tarafından sevilmek borçlanacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine delalet eder.

Rüyada birisi tarafından kurtarılmak ekmeğinin artacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada birisi tarafından itilmek bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine işarettir.

Rüyada birisi tarafından uyarılmak ticarette şansının yaver gideceğine, önünün açık olacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments