Rüyada birinin üzerine yağmur yağdığını görmek

Rüyada birinin üzerine yağmur yağdığını görmek iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, aile içindeki huzurun kaçacağına, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, parasının ve malının da artacağına, süzüleceğine, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına delalet eder.

Rüyada birinin üzerine yağmur yağdığını gördüyseniz:

  • Beklentileriniz gerçekleri görmenizi engelliyor olabilir.

Rüyada birinin üzerine yağmur yağdığını görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine işaret eder.

Rüyada üzerine yağmur yağdığını görmek sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına yorulur.

Rüyada denizin üzerine yağmur yağdığını görmek başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada birinin üzerine kar yağdığını görmek çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine inanılır.

Rüyada yağmur yağdığını duymak kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada üzerine ateş yağdığını görmek beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine delalettir.

Rüyada pencereden yağmur yağdığını görmek aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, zahmete ve derde düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yağmur dolu yağdığını görmek çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments