Rüyada birinin sınava girdiğini görmek

Rüyada birinin sınava girdiğini görmek iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine, ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, mallarının eksileceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin sınava girdiğini gördüyseniz:

  • Fırsatlar mevcutken değerlendirmenizde fayda var.

Rüyada birinin sınava girdiğini görmek bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada yazılı sınava girdiğini görmek yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, keyfin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada üniversitede sınava girdiğini görmek iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına delalettir.

Rüyada sürekli sınava girdiğini görmek telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada okulda sınava girdiğini görmek iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine işarettir.

Rüyada başkasının sınava girdiğini görmek kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada sınava girdiğini görmek zor ve kötü günlerin geleceğine, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının sınava girdiğini görmek maddi anlamda refahın yerinde olacağına, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments