Rüyada birinin kulağını görmek

Rüyada birinin kulağını görmek arkasından gıybet edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine, kendisini üzen konuların kapanacağına, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, sorunlarının çözümünde destek olacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, önemli sorumluluklar alacağına, bazı ürünlerin piyasada azalacağına alamet eder.

Rüyada birinin kulağını gördüyseniz:

  • Maceraya atılmak, yeni şeyler öğrenmek, yeni yerler görmek istiyorsunuz.

Rüyada birinin kulağını görmek geçim derdinin son bulacağına, ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada birinin kulağını temizlemek dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, edilen duaların allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin kulağını ısırmak evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada birinin kulağını kesmek herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin kulağını görmek çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kulağını çekmek aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına delalettir.

Rüyada birinin kulağını koparmak çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka birinin kulağını görmek ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments