Rüyada birini korkmuş görmek

Rüyada birini korkmuş görmek hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine tabir olunur.

Rüyada birini korkmuş gördüyseniz:

  • Gerçekçi olmakta fayda var.

Rüyada birini korkmuş görmek daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine delalettir.

Rüyada birini birini dövmek ticarette zarar edeceğine, uzun süre işsizlik çekeceğine tabir olunur.

Rüyada birini çekmek çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini tutuklamak yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine yorulur.

Rüyada birini dişlemek sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birini uyutmak de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüyada birini gizlemek çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine işaret eder.

Rüyada birini nişanlanmak kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments