Rüyada birini buzdolabında görmek

Rüyada birini buzdolabında görmek ilerleyeceğine, kalkınacağına, geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hiç hesapta olmayan bir seyahate işaret eder.

Rüyada birini buzdolabında gördüyseniz:

  • Diğerlerini tetikleyen fikirler size mantıklı görünmeyebilir.

Rüyada birini buzdolabında görmek kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine yorulur.

Rüyada buzdolabında su görmek tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, sıkıntıların azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada buzdolabında et görmek rızıksız kalacağına, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada buzdolabında kıyma görmek epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, parasının pul, malının da hiç olacağına, fakirleşeceğine inanılır.

Rüyada buzdolabında çiğ et görmek çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, kırılacağına alamet eder.

Rüyada başkasının buzdolabında et görmek hanenizde bolluk olacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada buzdolabında yılan görmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine yorulur.

Rüyada buzdolabında kar görmek parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments