Rüyada birini beslemek

Rüyada birini beslemek aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, kişinin davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, itibar, güç ve para kaybedeceğine, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada birini beslemek gördüyseniz:

  • Hislerinizi her zamankinden daha iyi aktarabilmeniz size aşkta küçük başarılar getirebilir veya sizi seven birisinden küçük hediyeler alabilirsiniz.

Rüyada birini birini öldürmek hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birini hamile birini görmek yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada birini güldürmek kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, nasip ve kısmetin yanlış yolda arandığına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine tabir olunur.

Rüyada birini uyarmak aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birini yaralamak umutlarına, hayallerine kavuşacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bu sayede kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birini çizmek ticaretinin ilerleyeceğine, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine yorulur.

Rüyada birini dinlemek elindeki işten büyük zararlar göreceğine, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına inanılır.

Rüyada birini jiletlemek sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, bazı kişilerin kalbini kıracağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments