Rüyada birine ayakkabı giydirmek

Rüyada birine ayakkabı giydirmek verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, borçlanıp, hasta olacağına, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine inanılır.

Rüyada birine ayakkabı giydirmek gördüyseniz:

  • Psikoloji, astroloji, felsefe veya mistik diğer başlıklarda hayatınızı ilgilendiren adımlar atabilirsiniz.

Rüyada birine ayakkabı aldırmak düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada birine ayakkabı giydirmek ettiği duaların allah katında kabul göreceğine, haneye bereket geleceğine işaret eder.

Rüyada birine ayakkabı vermek çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına delalettir.

Rüyada ölü birine ayakkabı vermek itibarın ve makamın yükseleceğine, sevdiğini söyleyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş birine ayakkabı vermek sevdiği kişileri çok üzeceğine, para sıkıntısından kurtulacağına yorulur.

Rüyada birine ayakkabı görmek yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine ayakkabı almak çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine yorulur.

Rüyada birine beyaz ayakkabı vermek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments