Rüyada birinden telefon numarası almak

Rüyada birinden telefon numarası almak uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına, çok iyi işler yapılacağına, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, işlerin kötü bir duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada birinden telefon numarası almak gördüyseniz:

  • Objektif ya da tararfsız olmak zorlaşabilir.

Rüyada birinden telefon numarası almak belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada telefon numarası ezberlemek her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine telefon numarası vermek hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına, kötü ve tatsız sözler işiteceğine yorulur.

Rüyada telefon numarası verdiğini görmek maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada bir kızdan telefon numarası almak saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada bir kıza telefon numarası vermek kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada telefon numarası görmek kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, ailesinden ciddi bir uyarı alacağına tabir olunur.

Rüyada telefon numarası vermek gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments