Rüyada bir yerden atladığını görmek

Rüyada bir yerden atladığını görmek sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana, daha çok önemli başarılara sahip olacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada bir yerden atladığını gördüyseniz:

  • Bir konuda başlangıç yapmanız ya da girişimde bulunmanız için fırsatlar oluşabilir.

Rüyada bir yerden atladığını görmek tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek bir yerden atladığını görmek bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine alamet eder.

Rüyada birinin yüksek bir yerden atladığını görmek sağlıklı bir ömür süreceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin bir yerden atladığını görmek yüzünün eskisi gibi güleceğine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına rivayet eder.

Rüyada yüksek yerden atladığını görmek eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine rivayet eder.

Rüyada bir yerden başka bir yere atlamak insanların kendisine her zaman destek olacağına, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir yerden bir yere uçmak girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, büyük başarılara imza atılacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir yerden bir yere geçmek hayırlı kazançlar elde edeceğine, elinin dara düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments