Rüyada bir yakınının yaralandığını görmek

Rüyada bir yakınının yaralandığını görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına rivayet eder.

Rüyada bir yakınının yaralandığını gördüyseniz:

  • Herkesi mutlu etme çabası gereksiz işler yüzünden limitlerinizin zorlanması anlamına gelebilir.

Rüyada bir yakınının yaralandığını görmek aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına delalet eder.

Rüyada yakınının yaralandığını görmek neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir yerinin yaralandığını görmek bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına, sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına yorulur.

Rüyada bir kimsenin yaralandığını görmek bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir yakınının kustuğunu görmek çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine alamet eder.

Rüyada bir yakınının tutuklandığını görmek tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, tartışmaların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir yakınının nişanlandığını görmek hayal kırıklığı yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir yakınının dövüldüğünü görmek maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments