Rüyada bir tanıdığının zayıfladığını görmek

Rüyada bir tanıdığının zayıfladığını görmek kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine, büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, büyük maddi kayıp verileceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir tanıdığının zayıfladığını gördüyseniz:

  • Duygusal yanınızın ağır basması kararsızlıkları, dalgınlıkları, isteksizlikleri veya yanılma, yanlış kararlar alma riskini arttırabilir.

Rüyada bir tanıdığının zayıfladığını görmek onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, esenlik bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığının zayıfladığını görmek çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine tabir olunur.

Rüyada bir arkadaşının zayıfladığını görmek sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, oldukça kazançlı işler yapacağına işaret eder.

Rüyada bir tanıdığının evlendiğini görmek evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine işaret eder.

Rüyada bir tanıdığının öldüğünü duymak planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına delalettir.

Rüyada bir tanıdığının hapse girdiğini görmek kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, zamanının boşa gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kimsenin zayıfladığını görmek psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir yakınının zayıfladığını görmek ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments