Rüyada bir sürü sivilce görmek

Rüyada bir sürü sivilce görmek hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, sevilen bir işe ortak olunacağına, elinin darlık içinde kalacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, lüksünün ve konforunun da baki olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada bir sürü sivilce gördüyseniz:

  • Biraz daha seçici olmanız gerekebilir.

Rüyada bir sürü sivilce görmek maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünde bir sürü sivilce görmek kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, işlerinin bozulmasına ve geçim sıkıntısının artacağına tabir olunur.

Rüyada bir sürü ev görmek hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, olumsuz haberler alacağına alamet eder.

Rüyada bir sürü kuran görmek beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada bir sürü takı görmek dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir sürü karpuz görmek işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, atılıma geçeceğine işaret eder.

Rüyada bir sürü kitap görmek sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine rivayet eder.

Rüyada bir sürü adam öldürmek kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments