Rüyada bir kızı kurtarmak

Rüyada bir kızı kurtarmak içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, neşesinin de yerine geleceğine, yokluk yüzü görmeden, sağlık içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir kızı kurtarmak gördüyseniz:

  • Hiç durmadan problemli bir konuyu dile getirmeniz diğerleri için zorlayıcı bir durum olabilir.

Rüyada bir kızı kovalamak daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına inanılır.

Rüyada bir kızı kurtarmak eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına, kazancının allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kızı öpmek sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına inanılır.

Rüyada bir kızı dövmek yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına işarettir.

Rüyada bir kızı istemeye gelmek çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığı bir kızı öpmek yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, kazancının günden güne artacağına tabir olunur.

Rüyada bir kızı hamile bırakmak yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada güzel bir kızı öpmek yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments