Rüyada bir kıza aşık olduğunu görmek

Rüyada bir kıza aşık olduğunu görmek pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, rüya sahibi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, adeta havalara uçacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına alamet eder.

Rüyada bir kıza aşık olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı işlerinizi savunmanız gerekiyor.

Rüyada bir kıza aşık olduğunu görmek hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kıza aşık olmak çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığın bir kıza aşık olmak hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine inanılır.

Rüyada başka bir kıza aşık olmak kolaylık sağlayacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kıza sarılmak başarılarının bir ömür süreceğine, çok zor dönemlerden geçeceğine delalettir.

Rüyada yabancı kıza aşık olmak rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, konfor içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gördüğü kıza aşık olmak çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına işaret eder.

Rüyada güzel kıza aşık olmak kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments