Rüyada bir kadınla kaçmak

Rüyada bir kadınla kaçmak halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, yeni fırsatlar sunulacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine inanılır.

Rüyada bir kadınla kaçmak gördüyseniz:

  • Aşırı sorumluluk almaktan kaçınmalısınız.

Rüyada bir kadınla kucaklaşmak sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, çalışan kişiler için ise, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına alamet eder.

Rüyada bir kadınla kaçmak âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına alamet eder.

Rüyada bir kadınla görüşmek ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına delalettir.

Rüyada bir kadınla tanışmak sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadınla yatmak hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığı bir kadınla öpüşmek gözlerindeki yaşın kuruyacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına alamet eder.

Rüyada yaşlı bir kadınla konuşmak kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, çok sayıda borca gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocasını bir kadınla görmek kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin aksayacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments