Rüyada bir kadının işediğini görmek

Rüyada bir kadının işediğini görmek gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, onlar için çabalayacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine alamet eder.

Rüyada bir kadının işediğini gördüyseniz:

  • Maddi açıdan güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada bir kadının işediğini görmek sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına yorulur.

Rüyada kadının işediğini görmek yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, işlere nazar değeceğine işaret eder.

Rüyada bir başkasının işediğini görmek hayal edilen herşeye kavuşacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kızın işediğini görmek kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına alamet eder.

Rüyada bir kişinin işediğini görmek yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, bol nimete kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada kadının ayakta işediğini görmek huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin üzerine işediğini görmek az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, bu işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir başkasının altına işediğini görmek başlayan bir ilişkide  güvensizlik yaşanacağına, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments