Rüyada bir kadın tarafından kaçırılmak

Rüyada bir kadın tarafından kaçırılmak başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, gülüp eğleneceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadın tarafından kaçırılmak gördüyseniz:

  • Uzak çevrenizde karşı cinseten biri size bazı tekliflerde bulunmaya hazırlanıyor.

Rüyada bir kadın tarafından boğulmak eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine alamet eder.

Rüyada bir kadın tarafından taşlanmak sevgi göreceğine, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına rivayet eder.

Rüyada bir kadın tarafından kaçırılmak yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada bir kadın tarafından öpüldüğünü görmek huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kadın tarafından öpülmek elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına delalet eder.

Rüyada bir kadın tarafından dövülmek çok daha iyi yerlere geleceğine, nazar eden insanların haddini bildireceğine delalettir.

Rüyada bir kadın tarafından vurulmak adından konuşulur olacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine tabir olunur.

Rüyada bir kadın tarafından kıskanılmak geçim derdine düşmeyeceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments