Rüyada bir erkeği arzulamak

Rüyada bir erkeği arzulamak çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin her türlü zenginliğine, elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine, rahatın yerine geleceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, zor bir dönem geçirileceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeği arzulamak gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın yararına, önemli bir işten ya da olası bir karşı cins ilişkisinden vazgeçebilirsiniz.

Rüyada bir erkeği boğmak ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına delalettir.

Rüyada bir erkeği korumak rüya sahibinin kazancının artacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada bir erkeği okşamak iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeği kucaklamak büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, bol kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeği arzulamak planların boşa gideceğine, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeği görmek ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına yorulur.

Rüyada bir erkeği becermek ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine alamet eder.

Rüyada bir erkeği saklamak mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments