Rüyada bir dama çıkmak

Rüyada bir dama çıkmak büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, kapı numarası 7 olan bir ev satın alacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine delalet eder.

Rüyada bir dama çıkmak gördüyseniz:

  • Yükselen duygusal konularla yüzleşmelisiniz.

Rüyada bir dama çıkmak para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, sevinç ve sürura yorulmaktadır.

Rüyada yüksek dama çıkmak son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada dama çıkmak çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına işaret eder.

Rüyada merdivenle dama çıkmak yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına delalettir.

Rüyada dama çıktığını görmek rahatsızlıklarla boğuşulacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada damdan dama atlamak hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına delalet eder.

Rüyada damdan dama uçmak kazancın katbekat arttırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, yeni bir eve ve semte taşınılacağına delalettir.

Rüyada dama taşı görmek kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments