Rüyada bileklik almak

Rüyada bileklik almak sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kalben çok rahat edileceğine, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bileklik almak gördüyseniz:

  • Bazı küçük heyecanlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada bileklik görmek ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bileklik almak malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına yorulur.

Rüyada birine bileklik takmak masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine delalettir.

Rüyada mavi bileklik takmak mutluluktan havalara uçacağına, kendisini allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolunda bileklik görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine yorulur.

Rüyada kolye ve bileklik görmek sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, çok büyük borçlar alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hediye bileklik almak sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, kişinin zor günlerden geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada küpe ve bileklik görmek hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments