Rüyada beyaz türban görmek

Rüyada beyaz türban görmek rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, ticaretten yana şanslarının açık olacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına inanılır.

Rüyada beyaz türban gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermekten ya da ani hareketlerden kaçının.

Rüyada beyaz türban görmek büyük çaba sarfedeceğine, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, işe gösterilen ilginin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz türban takmak bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine alamet eder.

Rüyada kırmızı türban takmak büyük kazançlar elde edeceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine inanılır.

Rüyada mavi türban görmek sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına işarettir.

Rüyada arkadaşının türban taktığını görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada türban çıkarmak hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, çalışmalarının takdire layık görüleceğine delalet eder.

Rüyada yeşil türban görmek gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi türban takmak iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, müjdeli haberler alacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments