Rüyada beyaz kumaş kesmek

Rüyada beyaz kumaş kesmek bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, sıhhat ve huzur bulacağına işaret eder.

Rüyada beyaz kumaş kesmek gördüyseniz:

  • Stresi azaltmak sizden faydalanmaya çalışan kişilerden uzaklaşmanıza da yardım edebilir.

Rüyada beyaz kumaş kesmek eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine, işinin başına geçeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz kumaş pantolon giymek gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına delalet eder.

Rüyada beyaz kumaş almak uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı beyaz kumaş görmek ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz kumaş pantolon görmek uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz top kumaş görmek kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine inanılır.

Rüyada beyaz kumaş görmek eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına işarettir.

Rüyada kumaş sökmek uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine, rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kısmet

Rüyada beyaz bir kumaşı elimle parçalara kesiyordum sonra annemle pazardaydık ve benim beyaz kumaş çantamda yeni kızarmaya başlamış domatesler vardı annem onları benden aldı ve çok uzun olmayan haki yeşili saten ve beyaz saten kumaş verdi bana ben de çantama koyuyordum. Bekarım ve işsizim. Yorumlarınız için Allah razı olsun.