Rüyada bayanla dans etmek

Rüyada bayanla dans etmek çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada bayanla dans etmek gördüyseniz:

  • İşyerinizde, bazı arkadaşlarınızın sizi çekememelerinden ya da kıskanmalarından kaynaklanacak bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz.

Rüyada bayanla dans etmek çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına tabir olunur.

Rüyada bir bayanla dans etmek arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına ve mutlu günlerin geleceğine inanılır.

Rüyada bayanla görüşmek anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bayanla tokalaşmak elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada bayanla seviştiğini görmek yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına yorulmaktadır.

Rüyada evli bayanla evlenmek düzeninin bozulacağına, ters giden bir durumla karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada bayan bayanla öpüşmek sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir bayanla sarılmak çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesi delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments