Rüyada başkasının silah sıktığını görmek

Rüyada başkasının silah sıktığını görmek iş hayatında günah işleyeceğine, sıkıntılarının biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, kararlar alacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının silah sıktığını gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı konulardaki anlaşmalara, verilen sözlere ya da maddi konulara bakışı farklı olabilir.

Rüyada başkasının silah sıktığını görmek hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, terslik yaşayacağına, tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silah sıktığını görmek sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine inanılır.

Rüyada birinin silah sıktığını görmek işe zorla gidip geleceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana silah sıktığını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının belinde silah görmek isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada başkasının elinden silah almak problemlerin çözüme kavuşacağına, pek çok kişiye yanında iş vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir başkasının elinde silah görmek zarar edilen işlerin düzeleceğine, yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının elinde silah görmek yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments